Sefirin Kızı Dizisi Tersine Açılıp Kapanan ŞEMSİYE Kazbrella

Biraz önce Sefirin Kızı dizisinde ilginç bir şemsiye modeli ekranlara geldi ve izleyiciler bu şemsiyeyi internetten aramaya başladı. Şemsiye hakkında bizde sizlere genel bilgiler bulduk ve paylaşmak istedik.

Klasik şemsiyelerin aşağıya doğru kapanan uçları KAZbrella da yukarıya doğru kapanıyor ve şemsiyenin ıslak kısmı içte kalıyor. Bu tasarım sayesinde şemsiyenizin kapanıp açılması daha kullanışlı hale geliyor ve su damlaları şemsiyenin iç kısmında kaldığı için bazı su damlası kazalarından kurtarıyor.

Ürün Jenan Kazim isimli bir mucit tarafından tasarlandı. Şemsiyenin ismi de mucidin soyisminin ilk üç hafri ile ingilizcede şemsiye anlamına gelen umbrella kelimesinin son 6 harfinin birleşiminden olşuyor. Üründe klasik şemsiye ile yaşayabileceğiniz sorunları ortadan kaldırma heseflendi. Ayrıca şemsiyeniz rüzgarla ya da farklı bir sebeple ters dönerse tek mekanik düğme ile düzeltmek mümkün. Küçük bir icat sayılsa da şemsiyenin de alternatif mekanizmaları olabileceğini görmek bir açıdan ilham verebiliyor.